MEGBÍZHATÓ PARTNERE 1990 ÓTA

Karrier

Aktuális nyitott pozícióink:

Értékesítő (Budapest)

Kit keresünk?
Az elmúlt évek dinamikus növekedésének köszönhetően bővítjük budapesti értékesítő Csapatunkat. Olyan új Kollégát keresünk, aki olyan, mint mi: járatos a technikai újdonságokban, jó kommunikációs készséggel rendelkezik, szívesen foglalkozik emberekkel. Amellett, hogy képes önállóan dolgozni, proaktív, és a megoldásokat keresi. Eléggé empatikus és csapatjátékos, hogy felismerje, amikor egy Kollégájának segítségre van szüksége. Jól bírja a csúcsidőszakokat, amikor ügyfeleink egymásnak adják a kilincset, de akkor is megtalálja a tennivalót, amikor épp kevesebb ügyfél tér be az üzletbe. A beilleszkedést nagyban segíti, ha az új Kollégánk osztozik velünk a fotográfia és filmkészítés iránti szeretetünkben. A mindennapi munka része az ismert és elismert alkotók kiszolgálása közbeni eszmecsere.

Főbb feladatok
Betérő vásárlók kiszolgálása
Kommunikáció elektronikus és telefonos csatornákon
Áru bevételezés, számlázás, csomagolás
Üzlettér “rendben tartása”, esztétikus árukihelyezés
Adminisztratív feladatok elvégzése
Részvétel rendezvényeken

Elvárások
Ügyfélorientált, problémamegoldó hozzállás
Jó kommunikációs készség
Kollegiális hozzáállás
Célorientált munkavégzés

Előnyt jelent
Angol nyelvtudás
Fotográfiai, vagy hasonló szakirányú képesítés
B kategóriás jogosítvány
Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat

Amit nyújtunk
Lehetőség az ország piacvezető fotó- és videótechnikai üzletében
Fiatal, összetartó, jó hangulatú, stabil Csapat
Élhető munkakörnyezet
Biztos munkahely
Korrekt juttatási csomag

A munkavégzés helye: 1117 Budapest, Nádorliget u. 7/B

Jelentkezéseket önéletrajzzal és motivációs levvéllel elektronikus formában várjuk a karrier kukac fotoplus pont hu e-mail címre.

forgalmazott márkáink