Az Ön ideális vakutársa
A Godox kamerára szerelhető iM30 Mini vakuja tökéletes azok számára, akik egyszerű világítási megoldást keresnek. A minimalista kialakítású, teljesen manuális vaku számos univerzális vakupapuccsal rendelkező fényképezőgép modellel kompatibilis. Az iM30 15 méteres irányszámot kínál ISO 100 mellett, és fix fejjel rendelkezik, nappali fény 6500K színhőmérséklettel. A vaku kimeneti szintje hét fokozatban manuálisan állítható 1/64-től a teljes teljesítményig. Ez a kompakt egység 230 teljes teljesítményű villanás leadására képes, és 3,6 másodperc alatt újrahasznosítja a fényt. Az iM30 nagyszerű eszköz a kisebb termékfelvételeken vagy portrékon dolgozó fotósok számára. Érdemes megemlíteni, hogy elegáns kialakítása vizuálisan is hozzáad a fényképezőgép esztétikájához. Fontos előnye a vaku rendkívül hordozható, elegáns teste, amely bárhová magával vihető vagy tárolható.
7 Manuális vaku szintek és optikai üzemmód
- A kimeneti teljesítményszintet 1/64-től a teljes teljesítményig hét fokozatban állíthatja be. Az intuitív helyi vezérlők és kijelzők megkönnyítik a beállításokat.
- Az iM30 optikai üzemmóddal rendelkezik, amely S1 és S2 beállításokat kínál a beállítások fényének nagyobb kontrollja érdekében. S1-ben a vaku akkor gyújt, amikor a fő vaku bármelyik fénysugárzását látja. S2-ben a vaku figyelmen kívül hagyja az egyszeri elővillanást, és a második fénysugárzáskor gyújt.