A Godox SK400II-V stúdióvaku készlet egy kompakt és hordozható világítási készlet, amely három 400 Ws-os stroboszkópos vakut tartalmaz egy kényelmes és sokoldalú készletben. Tartalmaz egy 61 x 91 cm-es softboxot, három 2 méteres lámpaállványt, egy 101 cm-es fehér/fekete esernyőt, egy 101 cm-es ezüst/fekete esernyőt, két szabványos Bowens-típusú reflektort, egy 2,4 GHz-es vezeték nélküli távirányítót és egy hordtáskát.
Godox SK400II-V stúdió vaku
65 méteres kulcsszámmal a Godox SK400II-V stúdió vaku az eredeti 150 W-os halogén lámpa modellt egy 10 W-os LED modellező lámpával helyettesíti, amely nagyon kevés energiát fogyaszt, de nagy fényerejű. Ez az 5600K színhőmérsékletű stúdió vakuforrás 0,1–1,5 másodperces újratöltési idővel rendelkezik, a vaku időtartama pedig mindössze 1/2000 másodperc. Ezenkívül a teljesítmény 1/16-tól a teljes teljesítményig változtatható. A kiváltási lehetőségek között szerepel a szinkronkábel, az optikai, a tesztgomb és a vezeték nélküli teljesítményszabályozás. Az SK400II-V súlya mindössze 2 kg, és 110–120 VAC hálózati árammal működik.
LED modellező lámpa
Állítsa be az SK400II-V LED modellező fényét, hogy előre megtekintse a fényhatást. A lámpa a vaku teljesítményétől függetlenül (a fényerő manuálisan állítható) vagy arányosan működhet. Ezenkívül a vaku működése alatt automatikusan kikapcsolható vagy folyamatosan világíthat.
Godox X rendszer
Bővítse vakuja funkcionalitását a Godox beépített 2,4 GHz-es vezeték nélküli rendszerével. Ez lehetővé teszi a vaku távoli kiváltását, a teljesítmény szabályozását és a módok megváltoztatását.
- Az opcionális X1, XT16 vagy FT-16 kioldókkal együtt használható a teljesítményarány, a modellező lámpa, a hangjelző és a vaku kioldásának vezérlésére.
- A 3,5 mm-es jack aljzat segítségével a vakut harmadik féltől származó kioldókhoz is csatlakoztathatja.
Beépített vezérlés
A beállítások egyértelmű leolvasása érdekében a vaku hátsó LCD-képernyője rendkívül intuitív. Közvetlenül mellette található egy praktikus gomb a teljesítmény, a csatorna és a csoport beállításához. Ezenkívül további gombok biztosítanak gyors hozzáférést az összes lámpa beállításhoz és funkcióhoz.
Széles körű kompatibilitás
A Bowens-típusú rögzítésnek köszönhetően az SK400II-V kompatibilis számos fénymódosítóval, például softboxokkal és beauty dish-ekkel.
Godox CB-06 kemény hordtáska kerekekkel
A Godox CB-06 kemény hordtáska kerekekkel három lámpás készletet és kiegészítőket tud befogadni, így ideális a Gemini GT és GS sorozatú berendezésekhez. Kialakítása hasonló az utazóbőröndökéhez, görkorcsolyás kerekekkel és felső fogantyúval rendelkezik, amelyekkel a táska sima felületeken könnyen gördíthető. Rövid távokon a táska mindkét oldalán található pántok egy levehető fogantyúval összekapcsolhatók, így a táska kézben is könnyen hordozható.
A táska tágas főrekesszel rendelkezik, amelybe a legtöbb berendezés befér, és cipzárral zárható, hogy minden biztonságosan a helyén maradjon. A fedél belsejében cipzáras zseb található a kis kiegészítők számára, valamint egy külső zseb, amely könnyű hozzáférést biztosít a mindennapi tárgyakhoz. Végül, a táska elején található átlátszó ablakba behelyezhető egy címke a neveddel vagy telefonszámoddal, hogy utazás közben könnyen azonosítható legyen.